10 maja w Trójmieście odbyły się Targi e-Handlu edycja wiosenna.

Targi te to wydarzenie branżowe, będące jednym z większych w Polsce tego typu zdarzeń. Wystawcy byli z różnych dziedzin, od firm kurierskich i logistycznych przez sprzedające rozwiązania SaaS po systemy CRM i ERP, wszystkie zaangażowane w e-commerce.
Jest to Branża, która stale się rozwija. Targi i konferencje pomagają uświadomić o tym jak ważną role odgrywa e-Handel. W Gdańsku pojawiło się 110 wystawców, prezentujących swoje rozwiązania dla handlowców działających w biznesie on-line. Organizatorzy, mają za cel poszerzenie wiedzy zainteresowanych, organizując dwa razy do roku targi o rozwoju IT w branży handlu internetowego.

Również dołożyliśmy swoje trzy grosze w tworzeniu wydarzenia, pojawiając się na stoisku z naszym partnerem Point of View.

Nasz zespół wyjechał do Gdańska, żeby z samego rana w majową środę, szykować się do prezentacji. Przedstawialiśmy nasz autorski produkt Anteeo, unikalną logistyczną platformę. Tego samego dnia, była ona obiektem prezentacji, również przez nas w Warszawskiej Akademii Technicznej (>>sprawdź).

Targi poszły zgodnie z planem, przybliżaliśmy nasze rozwiązanie w różnych formach. Od prezentacji na ekranie, przez odbyte rozmowy, po roll-up z kodami kreskowymi. Ponadto zasłynęliśmy z najlepszych krówek wydawanych przez wystawców. ????

NEWSLETTER

POMOC ZDALNA

Uzyskaj szybko rozwiązanie Twojego problemu informatycznego dzięki zdalnemu wsparciu.

Wystarczy dostęp do internetu.

KONTAKT

Software Solutions
ul. Wróbla 9
02-736 Warszawa

tel.: +48 22 880 95 95

e-mail: softsol@softsol.com.pl