Comarch jest firmą, która od ponad 20 lat konsekwentnie buduje swoją pozycję rynkową, zdobywa zaufanie nowych klientów i cieszy się szacunkiem lojalnych, zadowolonych kontrahentów.

Nowoczesne systemy ERP, produkowane przez Comarch pomagają polskim i zagranicznym przedsiębiorcom osiągać kluczowe cele biznesowe, podnosić efektywność i tworzyć jeszcze lepsze produkty.

System Comarch ERP XT zajął pierwsze miejsce w rankingu „Best in Cloud 2017” w kategorii „Najlepszy produkt ERP”. Organizatorem konkursu jest redakcja magazynu Computerworld, a zwycięzców typowali menedżerowie IT z listy CIO 100.

Comarch ERP XT jest systemem zaprojektowanym dla małych przedsiębiorstw. Użytkownicy Comarch ERP XT mogą cieszyć się mobilnym dostępem do aplikacji i jej nieustanną zgodnością z obowiązującymi przepisami, nad którą czuwają eksperci Comarch. Ponadto system gwarantuje firmom możliwość błyskawicznego i intuicyjnego wygenerowania Jednolitego Pliku Kontrolnego, dostęp do usług profesjonalnych księgowych, a także rozbudowany, praktyczny moduł Business Intelligence.

System Comarch XT Program dostępny jest na komputerach przez przeglądarkę internetową natomiast dla urządzeń mobilnych w postaci natywnych aplikacji na platformy Android i iOS. Z systemu korzystają również przedsiębiorcy z Niemiec i Francji albowiem oprogramowanie jest zgodne z tamtejszymi przepisami prawa. Aktualnie trwają prace nad wersją szwajcarską. Rozpisany na początku tego roku konkurs „Best in Cloud” miał na celu „wskazać najciekawsze rozwiązania i usługi oferowane w modelu chmurowym na polskim rynku”.

Usługi chmurowe są obecne w ofercie Comarch od 2000 roku. Oprócz samych systemów, w tym modelu dostępne są również rozwiązania do back-upu i pracy grupowej oraz moduł BI i oprogramowanie do prowadzenia własnego sklepu internetowego Comarch e-Sklep.

O konkursie „Best in Cloud 2017”

Formuła konkursu nie ograniczała zgłaszających swoje produkty firm pod względem ich wielkości czy udziału w rynku. Swoje rozwiązania nadsyłali zarówno czołowi dostawcy rozwiązań chmurowych, jak i mniejsze organizacje oferujące produkty cloudowe. Do konkursu zgłosiło się kilkadziesiąt firm, ocena konkursowa została podzielona na dwa etapy. Pierwszym była wewnętrzna ocena zgłoszeń przez kolegium redakcyjne Computerworlda. Do kolejnego etapu zostało wybranych 25 firm, które zgłosiły 29 rozwiązań w 8 kategoriach: bezpieczna chmura, wydajność i integracja, najlepszy produkt ERP, najlepszy produkt CRM, najlepszy produkt Zintegrowanej Komunikacji (Unified Comms), najlepszy produkt do analizy danych w chmurze, najlepsze wdrożenie usługi chmurowej, najlepszy start-up technologii cloud.

W drugim etapie zgłoszenia trafiły do topowych menedżerów z listy CIO 100, którzy oceniali je pod kątem oryginalności i innowacyjności oraz potencjału oddziaływania na biznes. Oceniający, zgodnie z regulaminem, wskazali po jednym zwycięzcy w każdej z kategorii. Redakcja przyznała także wyróżnienia firmom, które w punktacji menedżerów znalazły się bardzo blisko liderów kategorii.

NEWSLETTER

POMOC ZDALNA

Uzyskaj szybko rozwiązanie Twojego problemu informatycznego dzięki zdalnemu wsparciu.

Wystarczy dostęp do internetu.

KONTAKT

Software Solutions
ul. Wróbla 9
02-736 Warszawa

tel.: +48 22 880 95 95

e-mail: softsol@softsol.com.pl