Jednym z głównych powodów, dla których wdrażane są systemy informatyczne jest ułatwienie działań, jakie wykonywane są w przedsiębiorstwie. I to nie tylko w sektorze logistycznym. Jednak

Platforma logistyczna wspomagająca procesy magazynowe Anteeo

jest wykorzystywana do optymalizacji procesów, które mają ustalone ścieżki obiegu. Dzięki temu likwiduje się powtarzalność informacji, jaka występowała w różnych obszarach firmy. Przekazy są czytelne, a nadzór nad każdym z procesów pozwala na łatwiejszą lokalizacje.

Panel dyspozytora, kontrahenta, picking, współpraca z firmami kurierskimi,  to podstawowe funkcje oprogramowania. Dzięki temu każda czynność możliwa jest mobilna, jest zautomatyzowana i  dostępna w każdym momencie. Podobnie jest z danymi, które są przetwarzane w systemie, a następnie raportowane do wskazanych osób.

Integracja systemu informatycznego

Warto zwrócić uwagę, by rozwiązanie magazynowe mogło integrować się z innymi dostępnymi modułami. Dotyczy to obiegu dokumentów, systemu do tworzenia analiz i raportów oraz prowadzenia projektów albo systemów CRM.

Poza dopasowaniem oprogramowania do wymagań i potrzeb firmy, przeprowadzamy szkolenia z obsługi systemu oraz oferujemy wsparcie po wdrożeniowe. Dzięki temu w przypadku problemów z systemami lub awarii, pomagamy jak najszybciej rozwiązać pojawiające się kłopoty.

Skontaktuj się z naszym konsultantem i zapytaj o szczegóły.

NEWSLETTER

POMOC ZDALNA

Uzyskaj szybko rozwiązanie Twojego problemu informatycznego dzięki zdalnemu wsparciu.

Wystarczy dostęp do internetu.

KONTAKT

Software Solutions
ul. Wróbla 9
02-736 Warszawa

tel.: +48 22 880 95 95

e-mail: softsol@softsol.com.pl