FINANSE, KSIĘGOWOSĆ, A MOŻE BIURO RACHUNKOWE? MAMY DLA CIEBIE WSPARCIE

Terminowa i efektywna obsługa, doświadczenie, specjalistyczna wiedza oraz indywidualne podejście do klienta to jedynie kilka z wielu wymagań stawianych biurom rachunkowym. Coraz bardziej wymagający klient i rosnąca konkurencja zmuszają do wzbogacania swojej oferty i minimalizowania czasochłonność powtarzalnych zadań.

Nie od dziś księgowi pełnią rolę ważnego partnera biznesowego. Posiadając fachową wiedzę obdarzani są dużym zaufaniem szczególnie jeśli chodzi o doradztwo w zakresie zmieniających się przepisów.

Przedsiębiorcy oczekują prawidłowego księgowania dokumentów, terminowego wysyłania zeznań podatkowych ale też stałego kontaktu i szybkich, profesjonalnych odpowiedzi na pytania.

Sprostaj wymaganiom i postaw na nowoczesny system księgowy, który zajmie się organizacją Twojej pracy.

Program Comarch ERP Optima uzyskał zatem Certyfikat zgodności z Ustawą o Rachunkowości
System obsługuje wszystkie formy księgowości od ryczałtu i książki przychodów i rozchodów, aż po pełną księgowość, czyli księgowość kontową.

Rozbudowane moduły systemu to:

  • Księga Podatkowa
  • Księga Handlowa
  • Rejestr VAT
  • Płace i Kadry
  • Środki trwałe
  • Deklaracje
  • Kadry i wypłaty

Moduł Biuro Rachunkowe został stworzony z myślą o zdecydowanym uproszczeniu pracy w biurach rachunkowych i dla doradców podatkowych, którzy potrzebują wykonać pewne seryjne operacje na wybranych bazach danych jednocześnie.

Dołącz do społeczności biur rachunkowych iKsięgowość24.
Serwis umożliwia biurom rachunkowym prezentowanie swojej oferty, a przedsiębiorcom pomaga znaleźć dla siebie profesjonalne biuro rachunkowe.

Zapraszamy na stronę www.iksiegowosc24.pl

NEWSLETTER

POMOC ZDALNA

Uzyskaj szybko rozwiązanie Twojego problemu informatycznego dzięki zdalnemu wsparciu.

Wystarczy dostęp do internetu.

KONTAKT

Software Solutions
ul. Wróbla 9
02-736 Warszawa

tel.: +48 22 880 95 95

e-mail: softsol@softsol.com.pl