iBard24

iBard24 to wydzielona specjalnie dla Twojej Firmy przestrzeń dyskowa w chmurze Comarch, na której możesz bezpiecznie przechowywać swoje dane.

Sprawdzona przez tysiące Klientów usługa uchroni Cię przed ryzykiem utraty danych, a automatyczna archiwizacja plików pochodzących z systemów do zarządzania firmą, czy tez komputerów i smartfonów pracowników, zapewni Ci spokój i gwarancję odzyskania plików w sytuacji awaryjnej.

Bezpieczna kopia Twoich plików i baz danych w chmurze

Przechowywanie plików w chmurze Comarch to najlepszy sposób ich prawidłowego zabezpieczania. Systematyczne tworzenie kopii zapasowych najważniejszych plików pozwala zminimalizować ryzyko utraty ważnych informacji.

Backup danych jest całkowicie zautomatyzowany. W przypadku awarii urządzeń, na których przechowujemy dane, jesteśmy w stanie szybko je odzyskać z wirtualnych serwerów.

iBard24 pozwala na wykonywanie automatycznego backupu baz danych z każdego rodzaju oprogramowania pracującego na bazach MS SQL. Dzięki integracji z systemami ERP, backup może być wykonywany bezpośrednio m.in. z Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum i OptiMED24.

W razie awarii dane mogą być w prosty sposób przywrócone z kopii zapasowej.

Poznaj iBard24 – zobacz krótką video prezentację.

Dzięki iBard24 lokalizacja przestaje mieć znaczenie, a Twoje pliki będą z Tobą gdziekolwiek jesteś. Wystarczy dostęp do Internetu.

Komputer, smartfon czy tablet z usługą iBard24 – to pełnia mobilności jakiej potrzebuje Twoja firma.