Kim jesteśmy?

Jesteśmy integratorem systemów informatycznych, który rozumie potrzeby zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Software Solutions tworzymy od 2002 roku i nieustannie pomagamy w pełnym zakresie w oparciu o nasze doświadczenie. Oferujemy rozwiązania oparte o technologie informatyczne firmy Comarch S.A., której od roku 2004 jesteśmy partnerem. Naszą pracę opieramy na: wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu co sprawia, że jesteśmy profesjonalistami w każdym calu.

Co robimy?

Pomagamy uczynić przedsiębiorstwa na każdym etapie sprawniejszymi i bardziej efektywnymi. Nasze wdrożenia są idealnie dobierane i zintegrowane tak, aby spełniały wszelkie wymagania funkcjonalne. Gwarantujemy pełny zakres szkoleń i opiekę po wdrożeniu naszego rozwiązania. Od ponad dziesięciu lat rozwijamy swój autorski produkt -innowacyjną platformę ANTEEO dla branży TSL, w oparciu o nowoczesne technologie informatyczne Microsoft

Partnerzy

Od 2004 roku jesteśmy Partnerem firmy Comarch, lidera na rynku oprogramowania ERP, producenta popularnych systemów: Comarch ERP XL, ERP ALTUM czy ERP Optima.


OD 2004 wykorzystujemy w swojej pracy technologie firmy Micorsoft. Używamy rozwiązań technologii Microsoft do wsparcia naszych klientów i do kreacji nowych programów.


Koncept-L opis: Współpracując z jednym z najlepszych w Polsce dystrybutorów szerokiej gamy urządzeń do automatycznego znakowania oraz identyfikacji towarów oferujemy kompleksowe wsparcie w zarządzaniu procesami magazynowymi


Zebra jest naszym strategicznym partnerem od siedmiu lat w zakresie obsługi rozwiązań logistycznych. Wspieramy naszych klientów za pomocą sprzętu technicznego tj drukarek, kolektorów, danych i urządzeń sieciowych

Certyfikaty

Referencje Comarch

Media:

Saneco wybiera oprogramowanie Comarch ERP Optima
Saneco Sp. z o. o., jeden z największych na polskim rynku dystrybutorów profesjonalnych pomp, z szerokiej gamy produktów Comarch ERP wybrał program Comarch ERP Optima.

Saneco wybiera oprogramowanie Comarch ERP optima
Saneco wybiera oprogramowanie Comarch ERP optima
Saneco wybiera oprogramowanie ERP Optima
Saneco wybiera oprogramowanie ERP Optima
Saneco wybiera oprogramowanie Comarch ERP

Hard Rock Cafe z systemem ERP firmy COMARCH

Barista S.A. – franczyzobiorca marki Hard Rock Cafe na polskim rynku, usprawnia procesy biznesowe decydując się na wdrożenie systemu Comarch ERP Optima w krakowskiej i warszawskiej restauracji HRC. Implementację oprogramowania powierzono firmie Software Solutions – Złotemu Partnerowi Comarch z Warszawy.

Hard Rock Cafe wspierane przez Comarch ERP
Comarch CDN XL w Hard Rock Cafe
Hard Rock Cafe z systemem ERP firmy Comarch
Software Solutions wdrozyła system Comarch ERP XL w Hard Rock Cafe
Hard Rock Cafe z systemem ERP Firmy

Donau Traiding Corp. Sp. z o.o. wybiera program z oferty Comarch ERP

Donau Traiding Corp. Sp. z o.o., obecny od 1975 roku na polskim rynku producent, importer i dystrybutor materiałów stomatologicznych, usprawnił procesy biznesowe decydując się na wdrożenie programu Comarch OPT!MA, jednego z szerokiej gamy produktów Comarch ERP.

Donau Trading corp. wybiera program z oferty Comarch ERP
Donau Trading corp. wybiera program z oferty Comarch ERP
Donau Trading Corp. w trosce o zdrowy uśmiech wybiera program z oferty Comarch ERP
Comarch Optima w Donau Trading Corp. sp. z o.o.

Donau Trading Corp. z Comarch ERP

.

Starpharma wybiera oprogramowanie Comarch ERP

Starpharma Sp. z o.o., dynamicznie rozwijająca się polska firma działająca na rynku suplementów diety, usprawnia procesy biznesowe poprzez implementację Comarch ERP Optima.

Starpharma wybiera oprogramowanie comarch ERP
Starpharma wybiera oprogramownie Comarch ERP
Starpharma wybiera oprogramowanie Comarch ERP

Express Polska z iBard24 o pojemności 1000 GB

Firma Express Polska Sp. z o.o., oferująca bogatą paletę międzynarodowych usług logistyczno-spedycyjnych dedykowanych transportom kolejowym, samochodowym i morskim, zdecydowała się na konto iBard24 o pojemności aż 1000 GB, by w pełni zabezpieczyć dane biznesowe.

Express Polska z iBard24 o pojemności 1000GB
iBard24 o pojemności 1000GB w Express Polska

VEDIA S.A. korzysta z rozwiązania Comarch OPT!MA

VEDIA S.A., notowany na rynku NewConnect krajowy producent i dystrybutor innowacyjnego sprzętu elektronicznego, usprawnił procesy biznesowe decydując się na wdrożenie programu Comarch OPT!MA.

Vedia SA z Comarch Optima
Vedia SA korzysta z rozwiązań Comarch Optima

System Comarch OPT!MA na zakupach z Frisco.pl

Supermarket on-line Frisco.pl, należący do grupy kapitałowej Sobiesław Zasada S.A., usprawnił procesy biznesowe poprzez implementację programu Comarch OPT!MA. Wdrożenie przeprowadziła firma Software Solutions z Warszawy – Złoty Partner Comarch.

System Comarch Optima ma na zakupach z frisco.pl
e-Supermarket frisco.pl wdrozyl system Comarchu
System Comarch Optima ma na zakupach z frisco.pl
Rewolucja w robieniu zakupów
Market internetowy Frisco usprawnia procesy

 

NEWSLETTER

POMOC ZDALNA

Uzyskaj szybko rozwiązanie Twojego problemu informatycznego dzięki zdalnemu wsparciu.

Wystarczy dostęp do internetu.

KONTAKT

Software Solutions
ul. Wróbla 9
02-736 Warszawa

tel.: +48 22 880 95 95

e-mail: softsol@softsol.com.pl